Konyaaltı Belediye grupları Kahramanmaraş’ın en uzak köylerinden birine gitmek istedi. Lakin karlı ve dağ yollarında köye ulaşamayarak yolu kaybettiler. O sırada ise karşılarına bir köpek çıktı.
Kurtarma grupları köpeğin kendilerini köye götüreceğini düşünerek takip etmeye başladılar ve sonuç bekledikleri üzere çıktı… Yolu kaybeden kurtarma grupları köpek sayesinde köye ulaştılar.
![](https://46haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/yolu-kaybeden-arama-kurtarma-ekibini-koye-goturen-kahraman-kopek-1-nKkBeqq3.jpg)
İşte o anlar: ?